Producenci drzwi

888 422 111

Oto kilkunastu wiodących producentów drzwi w Polsce, z którymi współpracujemy.

 

Kliknięcie na zdjęcie otworzy katalog, który możesz łatwo przeglądać.


Drew-Holtz

Ten ceniony od lat polski producent artykułów z drewna litego proponuje wytrzymałe drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, wykonane również ze stali. Drew-Holtz oferuje modele o najróżniejszych kolorach, zarówno w wersji jedno-, jak i dwuskrzydłowej oraz przeszklonej. Wyroby tej firmy to gwarancja niskiej ceny oraz wysokiej jakości wykonania.

ADMAR

Produkty od tej rodzinnej, polskiej firmy założonej ponad piętnaście lat temu to gwarancja wytrzymałości na wiele lat. ADMAR oferuje modele funkcjonalne, a jednocześnie wyróżniające się nowoczesną technologią produkcji. Pokryte specjalistyczną okleiną, idealnie nadają się do zastosowania z budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniach czy biurach.

Porta

Właśnie ten producent już od ponad dwudziestu lat wykorzystuje zaawansowaną technologie, by tworzyć drzwi wejściowe i wewnętrzne, jakie zachwycają elegancją, a jednocześnie wykazują się wytrzymałością. Porta proponuje wyroby klasyczne, a także o nietuzinkowym wzornictwie, dzięki czemu szybko znajdziecie model idealny dla waszego domu.

 photo porta22014_zpsa17c4dba.jpg   

Gerda

Chcesz mieć pewność, że twój dom czy firma będą bezpieczne w każdej sytuacji? To właśnie produkty marki Gerda sprawią, że ewentualna próba włamania będzie wymagała nie tylko użycia o wiele bardziej skomplikowanych narzędzi, ale także zajmie więcej czasu i wywoła sporo hałasu. Chroń swoje mienie razem z cenionym producentem!

Delta

Ta ceniona marka proponuje drzwi antywłamaniowe idealnie nadające się do zastosowania zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i przemysłowych czy magazynowych. Delta oferuje modele wewnętrzne oraz wejściowe, posiadające solidne okucia i możliwość przeszklenia, a także odznaczajże się wysoką izolacyjnością akustyczną.

 photo 5_delta_zpsa42e4189.jpg   

KR Center

Szukasz elementów wyposażenia, które będą idealnie pasować do nowoczesnego wnętrza twojego mieszkania? KR Center tworzy lekkie, stalowe drzwi zewnętrzne, solidne śródlokalowe, a także wewnętrzne i przesuwne w naprawdę dobrych cenach. Każdy z ich produktów imponuje estetyką wykonania oraz trwałością!

DRE

Ta marka jest znana w całym kraju przede wszystkim ze względu na wysoką jakość produktów, jakie proponują. DRE jest producentem drzwi wejściowych oraz wewnętrznych, która zachwycają ciekawymi rozwiązaniami oraz solidnością wykorzystanych materiałów. To u nas możecie zakupić wiele modeli tej firmy w dobrych cenach.

 photo 7_dre_zpscc957271.jpg   

POL-SKONE

Jeżeli zależy wam na produktach stworzonych z drewna z polskich lasów, to powinniście wypróbować produkty POL-SKONE. Proponujemy takie wyposażenie tej marki jak drzwi techniczne, wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także okna, listwy przypodłogowe oraz wiele innych elementów, jakie posłużą w waszych domach przez wiele lat.

ERKADO

Wśród proponowanych przez nas produktów znajdziecie również drewniane modele zewnętrze i wewnętrzne, a także okna marki ERKADO. Produkty tej dynamicznie rozwijającej się firmy to gwarancja nowoczesności połączonej z wytrzymałością i estetyką wykonania. Sprawdź ofertę tego producenta w naszym sklepie i miej pewność, że kupujesz najlepsze!

 photo erkado_2014_zps31d85a96.jpg   

Fabryka Drzwi

Zaufaj naturze i wybierz produkty proponowane przez tę znaną markę. Fabryka Drzwi zewnętrznych i wewnątrzlokalowych to gwarancja zakupu produktów z drewna, które posłużą wam przez wiele lat. Producent ten oferuje modele zachwycające swoją prostotą oraz elegancją, dzięki czemu wpasują się one w każde wnętrze.