Drzwi

888 422 111

Twoje mieszkanie - Twoja oaza ... zaczyna się od DRZWI...
 

Odpowiednio dopasowana stolarka otworowa może sprawić, że twój dom czy mieszkanie nabiorą zupełnie nowego wyglądu. Dlatego właśnie warto jest zadbać, aby wyróżniała się ona stylem, a przede wszystkim wytrzymałością na działanie najróżniejszych czynników zewnętrznych.

Nasza firma proponuje kilka modeli drzwi:


  • wewnętrzne,
  • wejściowe do domów,
  • wejściowe do mieszkań,
  • przesuwne,
  • techniczne,
  • antywłamaniowe.

Każdy klient ma do wyboru klasyczne modele drewniane, ale także produkty stworzone z wielu innych materiałów. Dodatkowo, proponujemy bezpłatne doradztwo w zakresie doboru najlepszego wariantu oraz szybki montaż. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt dla siebie!

Drzwi wewnętrzne

Cenisz sobie niebanalne rozwiązania i ciekawe wzornictwo? A może preferujesz klasyczne piękno i elegancję? U nas każdy znajdzie drzwi wewnętrzne, o jakich marzy. Proponujemy najróżniejsze modele tego typu wyposażenia, również w wersji przesuwnej czy dwuskrzydłowej.

Drzwi wejściowe do domów

Właśnie one stanowią podstawową ochronę przez wtargnięciem do wnętrzna osób niepowołanych. Dlatego właśnie proponujemy drzwi wejściowe do domów w wersji drewnianej lub też stalowej o najróżniejszych wzorach, z możliwością doboru wyposażenia dodatkowego.

Drzwi wejściowe do mieszkań

Mieszkając w dużych budynkach mieszkalnych również warto jest zadbać o bezpieczeństwo. Dlatego właśnie proponujemy solidne drzwi wejściowe wewnątrzlokalowe, które idealnie nadadzą się do użytku także w biurach, pomieszczeniach użytkowych czy też lokalach użyteczności publicznej.

Drzwi antywłamaniowe

Proponowane przez naszą wrocławską firmę sprawdzone, wzmocnione modele antywłamaniowe to pewność, że wasz dom będzie doskonale zabezpieczony. Oferujemy produkty stworzone z różnych materiałów, o wysokiej klasie odporności zarówno na włamanie, jak i na ogień.

Drzwi techniczne

Tego typu produkty idealnie sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej, między innymi biurach czy hotelach, ale także w magazynach, obiektach przemysłowych czy w domach mieszkalnych. Drzwi techniczne to pewność wytrzymałości i estetyki na lata.

Akcesoria do drzwi

Proponujemy również wiele przydatnych akcesoriów. To właśnie u nas znajdziecie ościeżnice, wizjery, samozamykacze, progi czy wkładki w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo, oferujemy również klamki i szyldy w najróżniejszych stylach, wśród których szybko znajdziecie odpowiedni model.