Drewniane

888 422 111

Drzwi drewniane


Materiał ten wykorzystywany jest od wieków. Cenimy go ze względu na jego trwałość, lekkość i naturalność, a także możliwość stworzenia przy jego pomocy wielu nieprzeciętnych kształtów. Dlatego właśnie drzwi w ramie drewnianej zdobywają ogromną popularność wśród coraz większej rzeszy klientów.

W ofercie naszej firmy znajdziecie drzwi w ramie drewnianej w wersji:


  • wewnętrznej,
  • wejściowej,
  • zewnętrznej,
  • technicznej,
  • przesuwnej,

Proponujemy produkty takich cenionych marek jak POL-SKONE, Porta, DREW-HOLTZ, czy FABRYKA DRZWI dzięki czemu mamy pewność, że pozyskany materiał pochodzi wyłącznie od dostawców posiadających certyfikat FSC. Jest on gwarancją, że wykorzystany w produkcji surowiec jest uzyskiwany z kontrolowanej wycinki lasów, a w miejsce drzew wyciętych posadzone zostaną nowe.

Kupując drzwi w ramie drewnianej wnosicie do swojego domu ciepło i naturalność. Tego typu stolarka jest nie tylko wytrzymała, ale odznacza się również ponadczasową elegancją. Dodatkowo, wykazuje się wysokim współczynnikiem izolacyjności zarówno akustycznej, jak i termicznej. W asortymencie naszego sklepu dostępne są modele, dzięki którym dom, mieszkanie czy też pokój będą wyciszone i ciepłe.

Proponujemy drzwi drewniane odznaczające się klasycznym designem, a także modele o ciekawych zdobieniach czy też wyposażone w oszklenia. Znajdziecie wiele wariantów kolorystycznych, dlatego na pewno szybko odszukacie wersję idealną dla waszego domu lub firmy. Zainwestujcie w naturalne, bezpieczne, a przy tym niezwykle wytrzymałe na zniszczenie czy działanie czynników zewnętrznych produkty od najlepszych polskich marek.