METALOWE EI30

888 422 111

już od 1051

Cechy produktu

Zapewnienie bezpieczeństwa wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne, stanowi istotne wyzwanie dla projektantów drzwi zewnętrznych odpornych na działanie czynników ogniowych. Drzwi metalowe o specjalnych właściwościach odporności ogniowej – EI 30 to uniwersale rozwiązanie do zastosowania we wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej . Drzwi stanowią doskonałą ochronę przed rozprzestrzenianiem się ognia, w naszych garażach, piwnicach, warsztatach także w dużych halach i magazynach.

 

Konstrukcja:

EI 30 to solidna konstrukcja oparta na najlepszych materiałach, poprzez zastosowanie mechanizmu „samozamykania” pozwala na sprawną komunikację, jak również wzmacnia poziom bezpieczeństwa, oddzielając strefę zagrożenia od reszty pomieszczeń. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na mocowanie skrzydła w dowolnym kierunku ich otwarcia. Drzwi oferujemy w komplecie z ościeżnicą metalową.

 

Wymiary

60, 70, 80, 90, 100

Atesty

Aprobata Techniczna AT-15-7236/2007, ITB Warszawa.

Konstrukcja

Płytę skrzydła o grubości całkowitej 53mm tworzy zamknięta konstrukcja płaszczowa wykonana z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,8mm. Konstrukcję skrzydła wzmocniono stalowymi płaskownikami. Wypełnienie skrzydła stanowi wełna mineralna.

Krawędź skrzydła

Skzydło wykonane jest w wersji z podwójną cienką przylgą o szerokości 20mm.

Pokrycie

Wykonanie z blachy ocynkowanej pomalowane jest farbami proszkowymi poliestrowymi. Możliwość wykonania z blachy nierdzewnej (kwasoodpornej).

Wzory

pełne, wzór 1 , wzór 2, wzór 3

Ościeżnica

Ościeżnica metalowa kątowa o szerokości profilu 100 mm. Wykonana z blachy stalowej, dwustronnie ocynkowanej dyfuzyjnie, o grubości 1,5 mm. Lakierowana proszkowo farbą podkładową na kolor biały (RAL 9016), popielaty (RAL 7047), brązowy (RAL 8028), kremowy (RAL 1001). Wyposażona we wzmocnienie pod samozamykacz, uszczelkę przymykową, oraz uszczelkę pęczniejącą.

 

Wyposażenie standardowe

ościeżnica malowana proszkowo z wbudowaną uszczelką

Kołek antywyważeniowy

Uszczelka pęczniejąca

Komplet klamek z szyldami

Zamek wpuszczany zapadkowy pod wkładkę patentową

Dwa zawiasy trójelementowe: zawias nośny, drugi dzięki umieszczonej w nim spręzynie umożliwia samozamykanie

 
Wyposażenie dodatkowe

Montaż drzwi + 400,00 zł

próg montażowy metalowy + 86,00 zł

Szyba ognioodporna + 865,00 zł

wizjer ognioodporny + 67,00 zł

wkładka patentowa + 59,00 zł

wzmocnienie pod samozamykacz + 79,00 zł

 

Drzwi w całej okazałości
 

 

Wyślij zapytanie