DELTA ECONOMIC

888 422 111

już od 690

Cechy produktu

Drzwi stalowe techniczne  zewnętrzne i wewnętrzne przeznaczone są do obiektów przemysłowych, gospodarczych lub magazynowych itp. Na drzwi zewnętrzne DELTA ECONOMIC zostały wykonane badania (ITT) zgodnie z normą PN-EN 14351-1+A1:2010 natomiast drzwi wewnętrzne posiadają aprobatę techniczną nr AT-15-8507/2010.

 

Konstrukcja:

Skrzydło grubości ≈ 41mm zbudowane jest ze stalowej blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm, wypełnione styropianem samogasnącym oraz wyposażone w 1 zamek wpuszczany na wkładkę. Drzwi występują wyłącznie w wersji gładkiej. Skrzydła w kolorze białym i brązowym powlekane są farbą podkładową. Zaleca się malowanie skrzydła dodatkową warstwą farby, gdyż farba podkładowa jest nieodporna na zarysowania.

 

UWAGA: Do skrzydeł można zastosować oryginalną ościeżnicę składaną z blachy w kolorze ocynk lub ościeżnice uniwersalne, powszechnie występujące na rynku. Konstrukcja skrzydeł pozwala również montować je na istniejących ościeżnicach stalowych (zawias tradycyjny). Drzwi gładkie mogą być skracane do 14 cm.

 

Dostępne rozmiary: 80, 90

 
Wyposażenie standardowe

-zamek wpustowy

-wkładka patentowa

-klamka z szyldem „standard”

 

Wyposażenie dodatkowe

-ościeżnica metalowa +150zł

-klamka ze stali nierdzewnej +70zł

-samozamykacz +209zł

 

Dostępne kolory:

Biały, brąz, ocynk

 

 

Schemat

 

 

Kolorystyka

 

Wyślij zapytanie